Drukuj
piątek, 04, styczeń 2019

 

Nasz fundacyjny cytomammobus  od piątku, 11 stycznia, będzie czekał na mieszkanki naszego miasta i powiatu. Tym razem zapraszamy panie na badania profilaktyczne w cytomammobusie, który stanie na parkingu obok galerii Navigator oraz na warsztaty na temat zdrowego stylu życia i profilaktyki zdrowotnej do Fitness Clubu Calypso mieszczącego się w Navigatorze.

Przypominamy też, że bezpłatna mammografia przeznaczona jest dla kobiet w wieku 50 – 69 lat (profilaktyczne badanie wykonuje się raz na 2 lata), zaś bezpłatne badania cytologiczne dla kobiet między 25 a 59 rokiem życia (badania profilaktyczne powtarzane powinny być co 3 lata).

Każda pani, która otrzymała zaproszenie do uczestnictwa w badaniu musi się wcześniej zarejestrować dzwoniąc po numer 17 582 40 – 60.


 

Rejestracja i możliwość badań są także dostępne dla kobiet, które nie otrzymały zaproszeń, ale spełniają kryteria wiekowe.

Ponadto w sali Fitness Clubu Calypso zaplanowane zostały dwa szkolenia: „Profilaktyka raka szyjki macicy wraz ze sposobami zapobiegania i profilaktyki” oraz „Profilaktyka raka piersi wraz z warsztatami samobadania piersi.

W Navigatorze będziemy do 21 stycznia.