Drukuj
piątek, 06, marzec 2020
Dzień Kobiet każdego roku jest dla nas ważnym wydarzeniem. W tym roku przygotowałyśmy jednak coś naprawdę szczególnego. Przed nami 3 ogromne akcje!

6 marca będziemy w Oleszycach. Jak co roku Starosta Lubaczowski zaprosił nas na uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet. To okazja nie tylko do życzeń i serdeczności w stronę pań, ale także do podkreślenia jak ważne jest zdrowie kobiet i profilaktyka.
 
7 marca dołączamy do miejskiego świętowania w Mielcu. Znajdziecie nas w Miejskiej Bibliotece Publicznej na I piętrze. Będzie można skonsultować się z lekarzami w kierunku wczesnego wykrywania raka skóry, przeszkolić się z samobadania piersi na fantomach i dowiedzieć się więcej o profilaktyce raka piersi i raka szyjki macicy. Będziemy mieć również zaproszenia na bezpłatne badania cytologiczne.
 
8 marca, w Międzynarodowym Dniu Kobiet, będziemy świętować w towarzystwie mężczyzn i kobiet na meczu Stali Mielec na mieleckim stadionie. Będziemy kibicować, rozdawać zaproszenia na bezpłatną cytologię, zachęcać panów do dbania o zdrowie kobiet i świętować razem z mieleckim środowiskiem fanów piłki nożnej. Bo razem wygrywamy!


Stal Mielec również przyłącza się do promocji profilaktycznych badań cytologicznych.